Chebský zpravodaj

 • Chebský zpravodaj
  Každý měsíc přináší programy kin a divadel, informace o výstavách, koncertech v regionu Cheb-Františkovy Lázně-Aš. Možnost účinné inzerce za výhodné ceny.

 • Na cestě ke Spokojenému kraji
  Letos v únoru se do volebního souboje o krajské zastupitelstvo přihlásilo nové hnutí Volba pro Karlovarský kraj...

 • Roste ve vaší obci Strom roku 2016?
  Jubilejní patnáctý ročník celostátní ankety Strom roku opět hledá stromy se zajímavým příběhem. Anketa je příležitostí, jak získat pro...

 • Josef Laufer: Roura od kamen
  „Mnohokrát jsem byl osloven, abych o sobě vydal sepsané spisy, jak je tomu zvykem u lidí s nepřehlédnutelným obličejem. Paměť je věc ošidná...

 • Cesty za sluncem
  Říkal prý J.W.Goethe, že krásná tvář mladého člověka vychází z přirozenosti, kdežto krásný starý člověk je umělecké dílo. Určitě...

Chebáček

Chebský zpravodaj - časopis pro Cheb a okolí

Chebský zpravodaj je kulturně-společenský měsíčník. V každém čísle dále najdete cestopisné seriály, informace o nových knihách, soutěže o hodnotné ceny a mnoho dalších zajímavostí.
Chebský zpravodaj vychází měsíčně v nákladu 10.500 výtisků. 7.000 ks je distribuováno přímo do poštovních schránek firem a domácností v Chebu. Stránky Chebského zpravodaje jsou k dispozici i firmám pro jejich účinnou prezentaci za velmi výhodné ceny. Více zde: Reklama Cheb

Články

2. ročník Letní výtvarné dílny v muzeu

publikoval: Jan Novotný

Krajské muzeum Cheb připravilo pro všechny děti školou povinné zajímavý prázdninový projekt. Jedná se o příměstský tábor, který bude trvat vždy 5 dnů v týdnu zhruba od 8 do 15.30 hodin, přičemž se počítá se dvěma turnusy, a to ve dnech 24. - 28. července a 7. - 11. srpna. Pro děti bude připraven bohatý celodenní program. Oběd je zajištěn v nedaleké restauraci, dohlédneme i na správný pitný režim.

V tomto týdnu se budou děti prostřednictvím různých výtvarných technik seznamovat s některými uměleckými slohy. Navštívíme zajímavé architektonické památky, připomeneme si významné události a osobnosti Chebu. Každý den se bude konat kreativní výtvarná dílna, ze které si děti odnesou výrobky domů. Účastníci tábora si zpříjemní prázdninové dny prací s hlínou, poznají, jak se vyrábí kniha, zhotoví si svíčky, smaltované šperky nebo vlastní puzzle.

Tábor je určen především pro děti z 1. stupně ZŠ a na jeden turnus se počítá max. s 20 dětmi. Poplatek za účast je 600,- Kč.

Tento typ tábora jistě přivítají především zaměstnaní rodiče, kteří se nemohou o prázdninách svým dětem zcela věnovat. Slibujeme týden plný tvořivosti, poučení a zábavy.

Akci finančně podpořilo Město Cheb.

Přihlášky na tábor jsou k dostání na pokladně Krajského muzea Cheb.

Vyplněnou přihlášku a potvrzení o zaplacení odevzdejte na sekretariátě či pokladně Krajského muzea Cheb do 15. června 2005.

Reklama

Doporučujeme

ReklamaReklama