Chebský zpravodaj

 • Chebský zpravodaj
  Každý měsíc přináší programy kin a divadel, informace o výstavách, koncertech v regionu Cheb-Františkovy Lázně-Aš. Možnost účinné inzerce za výhodné ceny.

 • Na cestě ke Spokojenému kraji
  Letos v únoru se do volebního souboje o krajské zastupitelstvo přihlásilo nové hnutí Volba pro Karlovarský kraj...

 • Roste ve vaší obci Strom roku 2016?
  Jubilejní patnáctý ročník celostátní ankety Strom roku opět hledá stromy se zajímavým příběhem. Anketa je příležitostí, jak získat pro...

 • Josef Laufer: Roura od kamen
  „Mnohokrát jsem byl osloven, abych o sobě vydal sepsané spisy, jak je tomu zvykem u lidí s nepřehlédnutelným obličejem. Paměť je věc ošidná...

 • Cesty za sluncem
  Říkal prý J.W.Goethe, že krásná tvář mladého člověka vychází z přirozenosti, kdežto krásný starý člověk je umělecké dílo. Určitě...

Chebáček

Chebský zpravodaj - časopis pro Cheb a okolí

Chebský zpravodaj je kulturně-společenský měsíčník. V každém čísle dále najdete cestopisné seriály, informace o nových knihách, soutěže o hodnotné ceny a mnoho dalších zajímavostí.
Chebský zpravodaj vychází měsíčně v nákladu 10.500 výtisků. 7.000 ks je distribuováno přímo do poštovních schránek firem a domácností v Chebu. Stránky Chebského zpravodaje jsou k dispozici i firmám pro jejich účinnou prezentaci za velmi výhodné ceny. Více zde: Reklama Cheb

Články

Ašský bazén bude atraktivnější

publikoval: Jan Novotný

Františkolázeňské aquafórum a bazény v Chebu i Mariánských Lázních se mohou obávat silné konkurence. Plavecký bazén v Aši totiž letos projde rekonstrukcí veškerých technologií tak, aby bylo zařízení pro návštěvníky ještě atraktivnější.

„Přípravy směřují k tomu, aby se práce provedly v létě o prázdninách, kdy je bazén zavřený,“ vyjádřil se mluvčí ašské radnice Milan Vrbata.
Společnost Ašské lesy, která má bazén ve správě, nyní řeší veškeré náležitosti spojené s opravami.
„Právě probíhá výběr dodavatele prací a řeší se způsob realizace opravy tak, aby to co nejméně omezilo návštěvníky bazénu,“ sdělil jednatel společnosti Jiří Červenka s tím, že by se patrně mělo jednat o měsíce na přelomu školního roku a prázdnin. „Chceme co nejvíce vyjít vstříc školám a ostatním návštěvníkům bazénu,“ řekl.
Přesné datum a firma, která práce provede, by měly být známé během měsíce. V únoru Ašské lesy vypíšou výběrové řízení na zhotovitele.
Opravy technologií bude hradit město Aš ze svého rozpočtu a předběžně se počítá s částkou kolem pěti milionů korun.

Reklama

Doporučujeme

ReklamaReklama