Chebský zpravodaj

 • Chebský zpravodaj
  Každý měsíc přináší programy kin a divadel, informace o výstavách, koncertech v regionu Cheb-Františkovy Lázně-Aš. Možnost účinné inzerce za výhodné ceny.

 • Na cestě ke Spokojenému kraji
  Letos v únoru se do volebního souboje o krajské zastupitelstvo přihlásilo nové hnutí Volba pro Karlovarský kraj...

 • Roste ve vaší obci Strom roku 2016?
  Jubilejní patnáctý ročník celostátní ankety Strom roku opět hledá stromy se zajímavým příběhem. Anketa je příležitostí, jak získat pro...

 • Josef Laufer: Roura od kamen
  „Mnohokrát jsem byl osloven, abych o sobě vydal sepsané spisy, jak je tomu zvykem u lidí s nepřehlédnutelným obličejem. Paměť je věc ošidná...

 • Cesty za sluncem
  Říkal prý J.W.Goethe, že krásná tvář mladého člověka vychází z přirozenosti, kdežto krásný starý člověk je umělecké dílo. Určitě...

Chebáček

Chebský zpravodaj - časopis pro Cheb a okolí

Chebský zpravodaj je kulturně-společenský měsíčník. V každém čísle dále najdete cestopisné seriály, informace o nových knihách, soutěže o hodnotné ceny a mnoho dalších zajímavostí.
Chebský zpravodaj vychází měsíčně v nákladu 10.500 výtisků. 7.000 ks je distribuováno přímo do poštovních schránek firem a domácností v Chebu. Stránky Chebského zpravodaje jsou k dispozici i firmám pro jejich účinnou prezentaci za velmi výhodné ceny. Více zde: Reklama Cheb

Články

Fotbalový turnaj Herci v ofsajdu se vydařil

publikoval: Jan Novotný

Ve sváteční pondělí 1. května se na hřišti u studia d uskutečnil první ročník fotbalového turnaje Herci v ofsajdu, který pro své příznivce připravili herci a zaměstnanci ZDCH.
Přestože se zdálo, že počasí nebude čtyřem registrovaným týmům přát, nakonec se na nás „usmálo štěstí“ a vysvitlo sluníčko. Příjemné počasí provázelo hráče i jejich fanoušky celý den.

Turnaj o trofej „Zlatý bažant ZDCH“ odstartoval ve 14 hodin, v prvním utkání proti sobě nastoupilo mužstvo rádia Egrensis, mediálního partnera Západočeského divadla v Chebu, a místní sportovci sdružení pod názvem Dukla Cheb. Ve druhém zápase se utkal tým vyzyvatelů, herci a zaměstnanci ZDCH se zástupci chebských vysokoškoláků. Ze základní skupiny, v níž se hrálo systémem „každý s každým“, postoupila do finále družstva rádia Egrensis a Dukla Cheb, která se utkala v lítém mači, z něhož vítězně vzešlo a trofej si odneslo rádio Egrensis.
Divadelní tým, za nějž nastoupili herci Jindřich Skopec, Martin Jurajda, David Beneš, Václav Liška a Jan Vápeník, rekvizitář Martin Beseda, inspicient Martin Janošec a především umělecký šéf Zdeněk Bartoš, skončil na třetím místě.
Nechyběly ani půvabné roztleskávačky s připravenými choreografiemi a pokřiky, jimž velela herečka ZDCH Vladimíra Vítová. Přestávka mezi zápasy základní skupiny a finálovými mači byla určena soutěžím pro děti, které připravili organizátoři turnaje Herci v ofsajdu.
Slunečným odpolednem se nesla hudba a napínavý komentář jednotlivých zápasů, náhodní kolemjdoucí i skalní fanoušci povzbuzovali své týmy a cíl akce byl naplněn – Západočeské divadlo se setkalo se svými příznivci i mimo ona příslovečná prkna, která znamenají svět.

Reklama

Doporučujeme

ReklamaReklama