Chebský zpravodaj

 • Chebský zpravodaj
  Každý měsíc přináší programy kin a divadel, informace o výstavách, koncertech v regionu Cheb-Františkovy Lázně-Aš. Možnost účinné inzerce za výhodné ceny.

 • Na cestě ke Spokojenému kraji
  Letos v únoru se do volebního souboje o krajské zastupitelstvo přihlásilo nové hnutí Volba pro Karlovarský kraj...

 • Roste ve vaší obci Strom roku 2016?
  Jubilejní patnáctý ročník celostátní ankety Strom roku opět hledá stromy se zajímavým příběhem. Anketa je příležitostí, jak získat pro...

 • Josef Laufer: Roura od kamen
  „Mnohokrát jsem byl osloven, abych o sobě vydal sepsané spisy, jak je tomu zvykem u lidí s nepřehlédnutelným obličejem. Paměť je věc ošidná...

 • Cesty za sluncem
  Říkal prý J.W.Goethe, že krásná tvář mladého člověka vychází z přirozenosti, kdežto krásný starý člověk je umělecké dílo. Určitě...

Chebáček

Chebský zpravodaj - časopis pro Cheb a okolí

Chebský zpravodaj je kulturně-společenský měsíčník. V každém čísle dále najdete cestopisné seriály, informace o nových knihách, soutěže o hodnotné ceny a mnoho dalších zajímavostí.
Chebský zpravodaj vychází měsíčně v nákladu 10.500 výtisků. 7.000 ks je distribuováno přímo do poštovních schránek firem a domácností v Chebu. Stránky Chebského zpravodaje jsou k dispozici i firmám pro jejich účinnou prezentaci za velmi výhodné ceny. Více zde: Reklama Cheb

Články

Nově vytvořená krajská komora by měla být mnohem silnějším subjektem

publikoval: Jan Novotný

Přípravou na sloučení se nyní zabývají Okresní hospodářská komora (OHK) Cheb a Regionální hospodářská komora (RHK) Poohří.
Ustavující shromáždění nové a jediné krajské komory by se mělo sejít v březnu, nebo dubnu příštího roku. Předseda OHK Cheb Jakub Pánik se už vyjádřil, že Vrcholné orgány obou komor se na spojení v podstatě dohodly. Musí ho ještě stvrdit výroční shromáždění delegátů.

OHK Cheb se řadí mezi největší okresní hospodářské komory v Česku, má kolem 150 členů. Jejími členy jsou podnikatelské subjekty nejenom z Chebska, ale i ze Sokolovska a Karlovarska. Regionální hospodářská komora Poohří má členy především z okresů Sokolov a Karlovy Vary, ale také několik z Chebska. Sdružuje kolem 130 subjektů.
Nově vytvořená krajská komora by měla být mnohem silnějším subjektem a může tak účinněji prosazovat zájmy podnikatelů v regionu.

Reklama

Doporučujeme

ReklamaReklama