Chebský zpravodaj

 • Chebský zpravodaj
  Každý měsíc přináší programy kin a divadel, informace o výstavách, koncertech v regionu Cheb-Františkovy Lázně-Aš. Možnost účinné inzerce za výhodné ceny.

 • Na cestě ke Spokojenému kraji
  Letos v únoru se do volebního souboje o krajské zastupitelstvo přihlásilo nové hnutí Volba pro Karlovarský kraj...

 • Roste ve vaší obci Strom roku 2016?
  Jubilejní patnáctý ročník celostátní ankety Strom roku opět hledá stromy se zajímavým příběhem. Anketa je příležitostí, jak získat pro...

 • Josef Laufer: Roura od kamen
  „Mnohokrát jsem byl osloven, abych o sobě vydal sepsané spisy, jak je tomu zvykem u lidí s nepřehlédnutelným obličejem. Paměť je věc ošidná...

 • Cesty za sluncem
  Říkal prý J.W.Goethe, že krásná tvář mladého člověka vychází z přirozenosti, kdežto krásný starý člověk je umělecké dílo. Určitě...

Chebáček

Chebský zpravodaj - časopis pro Cheb a okolí

Chebský zpravodaj je kulturně-společenský měsíčník. V každém čísle dále najdete cestopisné seriály, informace o nových knihách, soutěže o hodnotné ceny a mnoho dalších zajímavostí.
Chebský zpravodaj vychází měsíčně v nákladu 10.500 výtisků. 7.000 ks je distribuováno přímo do poštovních schránek firem a domácností v Chebu. Stránky Chebského zpravodaje jsou k dispozici i firmám pro jejich účinnou prezentaci za velmi výhodné ceny. Více zde: Reklama Cheb

Články

Pohřešované dívky

publikoval: Jan Novotný

MIRGOVÁ MICHAELA, nar. 23.06.1994, trvale bytem Wolkerova 1722/26, Cheb.
Pohřešovaná má 160-165 cm vysokou hubenou postavu, oválný obličej, hnědé oči, dlouhé hnědé vlasy, na levém lýtku vytetován tučný kříž. V době odchodu měla na sobě oblečené modré rifle, krátký černý kabát, na nohou hnědé kozačky pod kolena.

KOVÁČOVÁ NIKOLA, nar. 28.08.1995, trvale bytem Palackého 360, Jáchymov.
Pohřešovaná má 162-165 cm vysokou hubenou postavu, oválný obličej, černé oči dlouhé černé vlasy s pěšinkou uprostřed. V době odchodu měla na sobě oblečené modré rifle, šedou bundu do pasu, zpod které koukala mikina žluté barvy nebo šedý pruhovaný svetr, na nohou černé kozačky pod kolena.

Obě pohřešované dívky jsou svěřenkyněmi Dětského domova v Mariánských Lázních. Dne 4.1.2012 v 05:15 hodin odešly z dětského domova na praxi do zaměstnání, kam nedošly a od té doby o sobě nepodaly vychovatelkám zprávu.
Chebští kriminalisté žádají občany, kteří by mohli podat jakékoli informace o pohybu a pobytu pohřešovaných dívkách, aby tak učinili prostřednictvím bezplatné linky 158 nebo se obrátili na kterékoliv obvodní oddělení.

nprap. Bc. Martina Hrušková
Policie ČR

Reklama

Doporučujeme

ReklamaReklama