Chebský zpravodaj

 • Chebský zpravodaj
  Každý měsíc přináší programy kin a divadel, informace o výstavách, koncertech v regionu Cheb-Františkovy Lázně-Aš. Možnost účinné inzerce za výhodné ceny.

 • Na cestě ke Spokojenému kraji
  Letos v únoru se do volebního souboje o krajské zastupitelstvo přihlásilo nové hnutí Volba pro Karlovarský kraj...

 • Roste ve vaší obci Strom roku 2016?
  Jubilejní patnáctý ročník celostátní ankety Strom roku opět hledá stromy se zajímavým příběhem. Anketa je příležitostí, jak získat pro...

 • Josef Laufer: Roura od kamen
  „Mnohokrát jsem byl osloven, abych o sobě vydal sepsané spisy, jak je tomu zvykem u lidí s nepřehlédnutelným obličejem. Paměť je věc ošidná...

 • Cesty za sluncem
  Říkal prý J.W.Goethe, že krásná tvář mladého člověka vychází z přirozenosti, kdežto krásný starý člověk je umělecké dílo. Určitě...

Chebáček

Katalog firem > Sport a zábava

V tomto katalogu představujeme firmy, které mají jedno společné - Cheb nebo Chebsko jako místo svého působení. Pokud je Cheb sídlem i Vaší firmy, můžete se zdarma zaregistrovat.

Sport a zábava

Zde může být Vaše firma. Zaregistrujte se

Zooweb.cz

Zooweb.cz nabízí bezplatnou on-line inzerci v kategoriích: teraristika, akvaristika, psi, kočky, koně a další zvířata. Taktéž jsou k dispozici kategorie pro chovatelské potřeby, krmivo a další související kategorie.

TORCAT

Naší hlavní náplní je provozování hry PAINTBALL. Máme vlastní hřiště v bývalém vojenském prostoru na okraji Chebu, zajíždíme však i na lokality podle výběru hráčů (Aš, Sokolov...)

Surf-Club

TJ Lokomotiva Cheb - windsurfing. Možnost ubytování - camping, možnost stravování - surfbar. Informace o klubu, freestyle video, Webcamera online. Fotogalerie

Střelnice Jimi

Krytá střelnice, restaurace.

Ravána gym o.s.

Výuka Thajského boxu a sebeobrany.

Oddíl OB při KČT Aš

Oddíl orientačního běhu v Aši. Účastníme se i pořádáme oblastní závody v orientačním běhu, trénujeme mládež, spravujeme mapy pro orientační běh na Ašsku, každé pondělí od 17:00 do 18:30 jsou tréninky - buď v tělocvičně, nebo v terénu.

Montmarency - chovná stanice skyeterriera

Skajteriér je nejstarším teriérským plemenem pocházejícím ze Skotska. Na první pohled zaujme svou délkou. Měří od nosu po špičku ocasu minimálně 103 cm, což je čtyřnásobek jeho kohoutkové výšky. Další zajímavosti najdete na našich webových stránkách.

FK UNION CHEB 2001

Fotbalový klub. A mužstvo hraje ČFL. Mládežnické týmy,


 

Doporučujeme

Reklama

Inzerce - Cheb a okolí

ReklamaReklama